petak, 18. srpnja 2014.

Prva pripremna utakmica uspješno odrađena

U premijernoj pripremnoj utakmici uoči početka Prve lige FBiH, Budućnost je savladala drugoligašku ekipu Prokosovića rezultatom 3-1. Strijelci za zeleno-crne bili su Aljukić, Ikanović i Trumić.

Prvi su do vodstva došli domaćini, da bi Budućnost do kraja 1. poluvremena uspjela doći do preokreta. Najprije je novajlija Aljukić, kome je ovo ujedno bio i debi u dresu Budućnosti pogodio za izjednačenje. Nedugo zatim je Ikanović pogodio za potpuni preokret Budućnosti. Sve dileme oko pobjednika riješio je sa 11 metara Trumić u 2. poluvremenu. postavivši tako konačan rezultat susreta 1-3.

Budućnost će već u subotu odigrati svoju drugu pripremnu utakmicu, a protivnik je ovaj put prvoligaška ekipa - Gradina iz Srebrenika. Nakon toga slijedi turnir u Tojšićima, a prije toga će doći još nekoliko provjera za naš tim.