subota, 12. rujna 2015.

Budućnost poražena minimalnim rezultatom

Drugi ovosezonski poraz doživjeli su fudbaleri Budućnosti na današnjem gostovanju u Gračanici. Domaće Bratstvo slavilo je minimalnim rezultatom 1-0, a jedini pogotak na utakmici postigao je Ermin Huseinbašić. Tako su zeleno-crni nakon odličnog otvaranja sezone posustali i ubilježili dva poraza zaredom. Nakon šest odigranih kola Budućnost na svom kontu ima deset bodova, uz skor od tri pobjede, dva poraza i jedan remi.

U prvom dijelu susreta nije bilo golova, te se na odmor otišlo pri rezultatu 0-0. Ipak u nastavku Gračanlije su zaigrale mnogo bolje. Trenutak odluke desio se u 59. minuti kada Huseinbašić pogađa za pobjedu Bratstva.

U naredna dva susreta, zeleno-crni će kod kuće dočekati najprije Branitelj, a zatim i Gošk.

BUDUĆNOST: Mujkić, Đezić, Softić, Mahmutović, Džinić, Aljukić, Trumić, Demirović, Zulić, Idrizović i Redžić.