nedjelja, 13. svibnja 2018.

Idrizović i Mujić za novu pobjedu Budućnosti

Budućnost je u okviru 26.kola Druge lige FBiH dočekala ekipu Dinama iz Donje Mahale,a naš tim upisao je novu pobjedu rezultatom 2:0.

U prvom poluvremenu naš tim imao je nekoliko dobrih prilika,a na prvi gol čekalo se do 42.minute kada je iz penala za vodsvo Budućnosti pogodio Belmin Idrizović.Rezultatom 1:0 i završeno je prvo poluvrijeme.

U nastavku utakmice mnogo prilika propustio je naš tim dok su gosti u par navrata zaprijetili ali rezultat se nije mijenjao sve do 88.minute kada Muhamed Mujić pogađa za 2:0 što je bio konačan rezultat utakmice.

Ovom pobjedom Budućnost je nastavila niz neporaženosti koji sada iznosi 29.utakmica odnosno 26 u prvenstvu te tri u kupu.

U nerednom kolu Budućnost igra protiv Sloge u Tojšićima.

BUDUĆNOST - Dinamo Donja M. 2:0 /B.Idrizović (pen) 42.min; M.Mujić 88.min

Za naš tim u ovoj utakmici nastupili su: Mujkić,Šehić,Mahmutović,Berbić,Džinić,Mustafić,Trumić,Gogić,Idrizović(Dedić),Fazlić(Smajlović),Zulić(Mujić)