nedjelja, 1. ožujka 2020.

Eldin Trumić: "Moramo pružiti maksimum na terenu i rezultat neće faliti"

Budućnost je subotu u posljednjoj provjeri pred nastavak prvenstva upisala ubjedljivu pobjedu protiv Gradine rezultatom 3 : 0. Dva gola za našu ekipu postigao je Dario Blagojević, a treći gol postigao je novi igrač u našem timu Edin Junuzović.

O tome kako su protekle pripreme kao i očekivanjima u nastavku prvenstva govorio je kapiten našeg tima Eldin Trumić: "Odradili smo dobre pripreme i spremni smo za ono što nas očekuje u nastavku sezone. Imamo dobru ekipu i nadam se da ćemo na vrijeme ući u mirnu luku. Moramo samo pružiti maksimum na terenu i rezultat neće faliti, nadam se dobrom otvaranju poslije će biti lakše".

Budućnost je u sklopu priprema odigrala sedam prijateljskih utakmica u kojima je upisala šest pobjeda i samo jedan poraz i to u Stanišićima od Loznice, dok smo pobjede upisali protiv Gradine (3:0), Slavena (2:0), Mramora (0:1), Prokosovića (4:0), Bratstva (5:2) i Stupčanice (2:1).

Prvenstvo u Prvoj ligi FBiH natavlja se 7.marta, a naš tim u prvom proljetnom kolu dočekuje ekipu Čapljine.