subota, 1. listopada 2011.

Novi gostujući poraz Budućnosti

Danas je na stadionu "Pod borićima" u okviru 8. kola Prve lige FBiH Jedinstvo bilo bolje od Budućnosti rezultatom 2:0.Strijelci za Bišćane su bili Sejdić i Felix Šalomon.

Za Budućnost su nastupili:Husić,Čamrković,Čolić,Kovačević,Kurtić,Pirić (od 60. minute Imamović),Sarajlić,Sliško,Kavazović (od 45. minute Džinić),Ikanović,Mujić (od 66. minute Muminhodžić).
Budućnost u današnjoj utakmici nije pokazala  mnogo,te je zasluženo poražena od Jedinstva kojem je ovo bila dosta značajna pobjeda.Jedinstvo je u prvom poluvremenu bilo bolji protivnik od Budućnosti,te su zasluženo poveli sa 1:0 u 22. minuti mrežu Husića pogodio je Sejdić.Sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku susreta Jedinstvo ponovo bilo bolji protivnik od Budućnosti,te su došli do svog 2. gola na utakmici.Igrala se 67. minuta kada je Felix Sidono Šalomon pogodio za 2:0.To je ujedno bio i konačan rezultat ove utakmice.
Jedinstvo se ovom pobjedom probilo na 9. poziciju sa bodom manje od Budućnosti,dok je Budućnost ovim porazom pala na 7. poziciju sa 12 osvojenih bodova.