subota, 16. veljače 2019.

Budućnost ubjedljiva protiv drugoplasiranog tima Prve lige RS

Budućnost je danas odigrala i četvrtu prijateljsku utakmicu u okviru priprema za proljetni dio sezone u Drugoj ligi FBiH. Ovaj put protivnik je bila ekipa Sloge iz G.Crnjelova koja je član Prve lige RS i tretnutno zauzima drugo mjesto.

Naš tim je odlično otvorio utakmicu i već u 10.min.Belmin Idrizović postiže gol za vodstvo od 1:0,a upravo je ovo bio jedini gol u prvom poluvremenu.
U 65.minuti gosti preko Labovića stižu do izjednačenja,a pet minuta kasnije Halil Mahmutović postiže gol za novu prednost našeg tima.Jasmin Ćehajić u 76.min.pogađa za 3:1,a konačnih 4:1 postavio je Armin Sulejmanović u 88.min.

Početni sastav našeg tima: Mujkić,O.Berbić,Džinić,Mahmutović,Kovačević,Smajlović,B.Idrizović,Dedić,Pirić,Mustafić,Čorhodžić

Novu prijateljsku utakmicu Budućnost igra već sutra,a protivnik je ekipa Moševca.Utakmica se igra na pomoćnom terenu stadiona FK Budućnost sa početkom u 13:00 sati.