srijeda, 28. ožujka 2018.

Budućnost u Dubokom Potoku nastavila niz neporaženosti

Budućnost je u okviru 18. kola gostovala u Dubokom Potoku kod ekipe Ingrama,a rezultat na kraju utakmice glasio je 0:0. Tako da je naš tim i nakon ove utakmice produžio niz neporaženosti,tačnije naš tim ne zna za poraz ukoliko računamo i kup već 19 utakmica.

U prvom poluvremenu oba tima imala su svoje prilike za postizanje gola,ali našem timu poništen je  gol zbog navodne ofsajd pozicije u kojoj se našao Senad Huskanović tako da se rezultat nije mijenjao.
I u drugom poluvremenu slična situacija kao i u prvom po nekoliko prilika na obje strane ali rezultat je ostao 0:0.

Za naš tim u ovoj utakmici nastupili su: Mujkić,Šehić,Mahmutović,Berbić,Huskanović,Gogić,Mustafić,Trumić,Sulejmanović(Idrizović),Zulić(Džinić),Fazlić(Dedić)

Budućnost je  sada povećala razliku u odnosu na svoje konkurente s obzirom da su Gradina i Bosna M. poraženi u današnjim utakmicama.

Već za tri dana naš tim dočekuje ekipu Bosne iz Kalesije.