subota, 25. kolovoza 2018.

Zukić i Dedić za novu pobjedu Budućnosti

Budućnost je u okviru drugog kola Druge lige FBiH - Sjever na domaćem terenu savladala ekipu Seone rezultatom 2:0.

Oba gola postignuta su u prvom poluvremenu,nakon nekoliko prilika koje je propustio naš tim u 28.minuti prednost Budućnosti donosi Adnan Zukić. Osam minuta kasnije nakon odlične akcije našeg tima Semir Dedić pogađa za 2:0,kojem je ovo bio drugi gol u ovoj sezoni.

U drugom poluvrmenu nešto opreznija igra našeg tima sa nekoliko izglednih prilika ali rezultat se nije mijenjao.
Ovo je našem timu bila druga pobjeda iz isto toliko utakmica,a u narednom kolu slijedi i prva gostujuća utakmica kada gostujemo kod ekipe Mramora.

Foto galeriju sa ove utakmice možete pogledati klikom OVDJE.

BUDUĆNOST - SEONA 2:0 Zukić 28.min / Dedić 36.min.

FK Budućnost: Mujkić,Zukić,Mahmutović,O.Berbić,Džinić(E.Idrizović),Mustafić,Smajlovć,Sulejmanović,Fazlić(Ćehajić),Dedić,B.Idrizović

FK Seona: Moranjkić,Havić,Hasanović,Musić,Mulaibrahimović(E.Muratović)Mahmutović(Musić)Osmanović,M.Muratović,Suljić,Mustafić,Mehanović