subota, 1. rujna 2018.

Gol Belmina Idrizovića dovoljan za treću pobjedu Budućnosti

Budućnost je na prvom gostovanju ove sezone upisala pobjedu protiv Mramora rezultatom 0:1.Jedini gol na utakmici postigao je Belmin Idrizović u 22 min.

Naš tim je dobro otvorio utakmicu i stvorio nekoliko dobrih prilika,a onu iz 22 minute Belmin Idrizović je na najboilji način iskoristio i postigao gol za vodstvo Budućnosti.Do kraja prvog poluvremena uglavnom je lopta bila u posjedu fudbalera Budućnosti i izdvajamo slobodan udarac koji je izveo Sažid Fazlić ali njegov šut pogađa prečku.

U drugom poluvremenu bilježimo poništen gol našem timu zbog prekršaja nad domaćim golmanom te još par prilika na obje strane ali rezultat se nije mijenjao.

Foto galeriju sa ove utakmice možete pogledati klikom OVDJE.

Budućnost je i nakon ovog kola na liderskoj poziciji sa maksimalnih 9 bodova.

MRAMOR - BUDUĆNOST 0:1  B.Idrizović 22.min.

Za Budućnost u ovoj utakmici nastupili su: Mujkić,E.Idrizović,O.Berbić,Mahmutović,Zukić,Fazlić(Ćehajić),Smajlović,Sulejmanović,Mustafić,Dedić(Zulić) i B.Idrizović