subota, 6. travnja 2019.

Budućnost nanijela prvi proljetni poraz kalesijskoj Bosni,Čorhodžić postigao prvijenac u zeleno-crnom dresu

Budućnost je u okviru 20.kola Druge lige FBiH savladala ekipu Bosne iz Kalesije rezultatom 2:0,a golove su postigli Semir Dedić i Admir Čorhodžić.

Tokom prvog poluvremena naš tim je imao apsolutnu dominaciju nekoliko odličnih prilika,a na prvi gol na utakmici čekalo se do 40.min kada je vodstvo Budućnosti donio Semir Dedić kojem je ovo bio 12.gol u sezoni .Rezultatom 1:0 je i završeno prvo poluvrijeme.

U drugo poluvrijeme naš tim je ušao nešto opreznije nekoliko prilika na obje strane ali terenska inicijativa je bila na strani Budućnosti koju u 82. naši momci krunišu novim golom,a prvijenac za konačnih 2:0 postigao je Admir Čorhodžić.

Ono što treba istaći da su tokom čitave utakmice naši momci imali podršku od naših navijača koji su pjesmom vodili tim u novu pobjedu.Nadamo se da će u nastavku prvenstva podška biti u još većem broju i da ćemo na kraju zajedno slaviti povratak u Prvu ligu FBiH.

Budućnost - Bosna K. 2:0
Strijelci: S.Dedić i A.Čorhodžić

U narednom kolu naš tim gostuje u Lukavcu kod ekipe Radničkog.