subota, 3. rujna 2011.

Budućnost lagano do nove pobjede

Budućnost je danas po dosta vrućem i teškom za igranje vremenu došla do svoje 3. pobjede u novoj sezoni.Naime,Budućnost je bila bolja od Krajine rezultatom 2:0.
Strijelci za Banovićane su bili Adnan Sarajlić i Muris Pirić.

U prvom poluvremena je Budućnost bila dosta bolja od Krajine,te je bilo pitanje vremena kada će postići gol.Na samom početku utakmice odlična prilika za Budućnost,Igor Sliško je izašao sam pred golmana Krajine,no šutirao je malo pored gola.Dosta konkretniji i bolji napadi urodili su plodom kada je nakon kornera nastala velika gužva u šesnaestercu Krajine,a najbolje se snašao Adnan Sarajlić,te doveo Budućnost u vodstvo.
Do kraja prvog poluvremena je ostalo 1:0.

U drugom poluvremenu ponovo bolja igra domaćina.Najbolju priliku je imao Mujić koji je šutirao svega nekoliko centimetara pored gola.Nakon toga ponovo gol,kada je Salibašić izveo korner i pronašao Pirića koji glavom matira golmana Krajine za konačnih 2:0.Do kraja susreta još nekoliko dobrih prilika za domaćine,no ostalo je 2:0.

Budućnost u narednom kolu gostuje u Goraždu kod istoimene ekipe.