subota, 7. travnja 2018.

Belmin Idrizović eurogolom donio novu pobjedu Budućnosti (FOTO)

Budućnost je u derbiju 21.kola Druge lige-Sjever dočekala ekipu Radničkog i upisala novu pobjedu,ovaj put rezultatom 1:0.Jedini gol na utakmici postigao je Belmin Idrizović.

Budućnost je u prvom poluvremenu imala više od igre imala nekoliko prilika ali bez uspješne završnice,gosti su takođe u par navrata zaprijetili ali na odmor se otišlo bez golova.
U drugom poluvremenu Budućnost kreće odlučnije prema golu gostujuće ekipe,nekoliko pokušaja ali rezultat se nije mijenjao sve do 83.min. kada je Belmin Idrizović šutirao sa 25 metrara i lopta se odbila od desnu golmanovu stativu u gol za veliko slavlje domaćih igrača i navijača.Naš tim ostatak utakmice je mirno priveo kraju i sačuvao minimalnu prednost.

U narednom kolu Budućnost gostuje kod ekipe Seone,a utakmica je na rasporedu u Nedjelju 15.04.2018.god.

BUDUĆNOST - Radnički 1:0 (B.Idruzović 83.min)

Za Budućnost u ovoj utakmici nastupili su:Mujkić,Šehić,Halilović,Berbić,E.Idrizović(Mujić),Trumić,Sulejmanović(Huskanović),Mustafić,Zulić,B.Idrizović,Fazlić(Gogić)