nedjelja, 9. rujna 2018.

Ubjedljiva pobjeda Budućnosti protiv Svatovca,eurogol Sadžida Fazlića (VIDEO)

Budućnost je u okviru četvrtog kola na domaćem terenu savladala ekipu Svatovca rezultatom 3:0.

Naš tim je u dosadašnjem dijelu sezone pružio najbolju partiju te zasluženo slavio ubjedljivu pobjedu u ovoj utakmici.Ipak gosti su prvi zaprijetili kada su imali veliku šansu ali golman Mujkić je odlično odbranio.Nakon toga naš tim je stvorio nekoliko izglednih prilika i imao inicijativu ali rezultat se nije mijenjao sve do 45.min.kada je iz slobodnog udarca eurogolom prednost našem timu donio Sadžid Fazlić.

U drugom poluvremenu naš tim je dominirao i stvarao prilike,a u 57 min. prednost našem timu na 2:0 donosi Semir Dedić kojem je ovo treći gol u dosadašnjem dijelu sezone.Za konačnih 3:0 pogodio je rezervista Esmin Idrizović u 80.minuti.

Već u srijedu naš tim igra utakmicu drugog kola kupa FBiH.Protivnik je ekipa Mladosti iz Kikača,a utakmica se igra u Kikačima u 16:00 sati.

Narednu prvenstvenu utakmicu gostujemo u Kalesiji gdje se sastajemo sa ekipom Bosne.

Foto galeriju sa današnje utakmice možete pogledati klikom OVDJE.

BUDUĆNOST - SVATOVAC 3:0 S.Fazlić,S.Dedić i E.Idrizović

Budućnost:Mujkić,Smajlović,Sulejmanović(E.Idrizović),Mustafić,Zukić,Mahmutović,Džinić(Ćehajić),B.Idrizović,O.Berbić,Fazlić(Zulić),Dedić

Svatovac:E.Hodžić,Okačić(Mušić),Nukić,Begić,Kukić,Demirović(Nurić),Aljukić(Hrbat),Ćehajić,Berbić,Šehić,Memić