petak, 1. veljače 2019.

Budućnost u prijateljskoj utakmici poražena od Slobode

Budućnost je danas na pomoćnom terenu stadiona "Tušanj" poražena od Slobode rezultatom 2:0.

Sloboda je prva zaprijetila preko Musića, da bi dobru šansu za naš tim propustio Belmin Idrizović.
U 17. minuti Zukić dovodi domaći tim u vodstvo.Do kraja prvog dijela obje ekipe su imale nekoliko opasnih napada, ali se na odmor otišlo minimalnim vodstvom Slobode.

U drugom poluvremenu Sloboda je imala više prilika,a gol za konačnih 2:0 postavio je Sabit Alispahić u 54. minuti susreta.

Za naš tim ovo je bila druga prijateljska utakmica u okviru priprema za proljetni dio sezone,treća je na rasporedu već sutra,a protivnik je tojšićka Sloga.Utakmica se igra na pomoćnom terenu stadiona Budućnosti sa početkom u 13:30 sati.

Od ponedjeljka naš tim sa pripremama nastavlja na "Zlači" gdje će se boraviti do petka.

FK Sloboda - FK Budućnost 2:0 (Zukić 17', S. Alispahić 54')

Početni sastavi:
FK Sloboda: Muminović, Terzić, Alispahić S., Salihović, Salkić, Hodžić, Topuzović, Pirić, Musić, Ninković, Zukić.

FK Budućnost: Mujkić, Kovačević, Džinić, Mahmutovic, Smajlović, Mustafić, Čehajić, Berbić, Idrizović, Dedić, Čorhodžić