subota, 17. ožujka 2012.

Budućnost poražena u Velikoj Kladuši

Danas su na Gradskom stadionu u Velikoj Kladuši snage odmjerili domaći Krajišnik i Budućnost, a na kraju su domaći  slavili pobjedu rezultatom 2-1. Krajišnik je do pobjede došao u sudijskoj nadoknadi vremena zahvaljujući Elviru Šušnjaru.

Krajišnik je danas bio pod imperativom pobjede jer im je svaki bod trenutno od velike važnosti sa obzirom na situaciju u kojoj se nalaze. S toga su domaćini nastojali doći do pobjede. Napadi su urodili plodom kada Šerif Hasić u 39. minuti dovodi domaćine u vodstvo. Nakon primljenog gola Budućnost nije posrnula nego krenula po izjednačenje, a do njega je stigla zahvaljujući jedanaestercu u 61. minuti kojeg je u gol pretvorio Mirel Čamrković. Ipak Budućnost nije izdržala pritisak, te u sudijskoj nadoknadi vremena Šušnjar donosi veoma važnu pobjedu za Krajišnik. Nakon slobodnog udarca za Krajišnik najviši u skoku je Šušnjar čiji prvi udarac brani Husić, ali se lopta ponovo odbila do Šušnjara koji pogađa za veliko slavlje u Kladuši.

Budućnost u narednom kolu dočekuje ekipu Orašja koja je danas poražena na svom terenu od Gradine rezultatom 3-1.

Velika Kladuša 17.03.2012., NK Krajišnik - FK Budućnost 2-1 (Šušnjar i Hasić, Čamrković)